Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS FeedKötümserlik – Sohbet Hattı

| Sohbet Hatları | Ocak 29, 2018

Dış dünya ile olan bağlantılarımızı kendi kendimize soyutlama kriterimiz. Her durumdan şikayetçi olarak bedbaht bir kişiliğe sürüklenmek ve hayattan şikayet etmek mutsuz olmak için yaptığımız şeylerdir. Hatta sohbet hattında nasıl mutlu olacağını anlatmak yerine neden mutsuz olduğunu anlatan binlerce kullanıcımız mevcut. Yani başka bir deyişle, mutsuz mu olmak istiyorsun ? Öyleyse bunları kesinlikle denemelisin. Ola ki kendinizi tamamen normal doğa olayları üzerine bırakabilirseniz , yani hayatınızdaki olayların kargaşasından hızlı bir çıkış yaparak tatsız tuzsuz demode depresif yönünüzü bir kenara bırakabilirseniz negatiflikten kurtulup nötr hale gelmeniz muhtemeldir. Eğer ki içinizde var olan güzelliği , olumlu yönlerinizi biraz olsun dışarı çıkarmayı başarabilirseniz negatif yaşamı ve mutsuzlukları küçük adımlarla geride bıraktığınız anlara şahit olacaksınız. Eski dönemlerden beri bilinen bir yöntem ile şan sahibi psikiyatristlere giden hastalara, ünlü psikiyatristler, mutsuz olmayı nasıl becerebildikleri sorulur. Sizler de bilirsiniz ki sevgili sohbet hattı kullanıcıları bu durumu başara bilmek bile büyük bir hüner gerektirir. Ayrı bir çaba ister. Hastalar ise her seferinde bu duruma çok şaşırırlar. Kendi kendilerine acaba sorunsallıkları ile başa çıkmak zorunda kalırlar. Her biri aynı düşünceye yoğunlaşarak böyle bir durum (negatif olmak) için özel bir gayret göstermediklerini belirtirler.

Aslına bakarsanız uzmanlara göre gerçekten mutsuz,negatif olmak için gayretmemiz gerekmektedir. Nasıl mı ? Kendimiz le barışık olma gereksinimi bile duymadan kaşlarımızı çatarak , zihnimizde yer eden kötü hatıralarımızın üzerine giderek.Hayatın Anlamını yakalayabilmek , biraz olsun mutlu olabilmek, daha sağlıklı kararlar verebilmek adına daima negatif yönümüzün ve sebebiyetlerinin üzerine gitmemiz gerekir. İşin garip yanı ise bu sebepleri aklımızdan hiç çıkarmayarak zihnimizde beslememiz gerekmektedir. Karşımıza çıkan her olay kötü yanlarını diretmeli ve o alanda zihnimizin çalışmalar yapmasını sağlamalıyız. Sürekliliğini koruyarak bu tür durumlarda negatif yaşam ile başa çıkmanın yollarını gün geçtikçe daha iyi kavrayarak daha mantıklı olumlu çözümler bulabilelim diye. Sevgili sohbet hattı kullanıcıları bazı insanlar hayatın temelinin kötü olduğunu düşünür. Bu düşünceyi hayatı boyunca dallandırır, besler sular ve hep karamsar olarak kalırlar.

 

 

 

 

770 total views, 1 today

  

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

Özel arkadaşlıklarla yeni bakış açıları geliştirmek istermisiniz. sohbet numaraları Sizinle özel anlar yaşamak isteyen sohbet arkadaşlaryla daha özverili ilişkiler kurarsınız.Hemen arayın ve özel dakikalar geçireceğin sohbet hatlarına bağlanın.Sohbet hatlarında istediğiniz kadar samimi cümleler kurabilirsiniz.Sohbet hatlarına sizde katılmak ve doyasıya eğlenmek istersenin hemen arayın.Yapmanız gereken resimde yer alan numarayı aramak ve bağlantı gerçekleştiği müdetçe hatın diğer ucundaki sohbet arkadaşınızla sohbetlere dalmak.Ara ve sende sıcak sohbetlere dal.Ucuz sohbet hatlarında sizleri bekleye sıcak arkadaşlıklar en aktif biçimde hazır beklemekte.