Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed KARDEŞLİK DUYGUSU – Sohbet Hatları

| Sohbet Hatları | Temmuz 19, 2018

Kardeşlik duygusu nedir, neden üzerinde duruluyor? Kardeşlik denince aklan gelen kan bağıyla gelen akrabalığın aksine manevi kardeşliği ele alacağız. Kan bağıyla oluşan kardeşliklerin bile kimi zaman duygusal yönü eksiktir ve sadece biyolojik bir benzerlik söz konusudur. Ancak duyguların paylaşımı ve  karşılıklı sıcak duygularla yaşanan beraberlik sizi dostluktan kardeşlik bağına götürecektir. Atalarımızın birbirini kardeşi görmeleri gibi bir dayanışma kültürü meydana getiren bu duygu yabancılara dahi sıcak yaklaşımı sağlamaktadır. Ülkemizin dört bir yanında hakim olması gerekirken modern zamanda gitgide insanların birbirinden uzaklaştığını ve tüm  sıcak duyguların azaldığını görüyoruz. Aileler arasında bile artan bu yalnızlık çağımızın hastalığı olmuştur. Ruhsal tutunabilmenin önüne geçen yabancılaşma, bizleri yalnızlığa alıp götürüyor.

Kardeşlik bağlarını güçlendirmek, sana iyi yaklaşan dostlar edinmekle başlar. Sohbet hatlarında senin gibi sıcak hislere sahip ve yüreğini açabileceğin dostlar bulman mümkündür. Dayanışma ve yardımlaşmanın simgesi olan kardeşlik bağlarını kan bağına bağlamak yanlıştır. Sohbet hatları oluşturarak kardeşliğinizi güçlendirmek ve ailenizden farksız dostlar edinmek imkansız değil. Modernitenin alıp götürdüğü tüm iyi davranışlara inat hayatımızda sahip çıkmamız gereken bu ruhsal özelliği korumalı ve yaşatmalıyız. Yalnızlıkla hem psikolojik hem de toplumsal olarak mücadele etmek artık herkesin görevi. Kendinizi güvenilir bir ortamda bulmak için çevremizdekilerin de emniyetini sağlamamız gereklidir.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

Özel arkadaşlıklarla yeni bakış açıları geliştirmek istermisiniz. sohbet numaraları Sizinle özel anlar yaşamak isteyen sohbet arkadaşlaryla daha özverili ilişkiler kurarsınız.Hemen arayın ve özel dakikalar geçireceğin sohbet hatlarına bağlanın.Sohbet hatlarında istediğiniz kadar samimi cümleler kurabilirsiniz.Sohbet hatlarına sizde katılmak ve doyasıya eğlenmek istersenin hemen arayın.Yapmanız gereken resimde yer alan numarayı aramak ve bağlantı gerçekleştiği müdetçe hatın diğer ucundaki sohbet arkadaşınızla sohbetlere dalmak.Ara ve sende sıcak sohbetlere dal.Ucuz sohbet hatlarında sizleri bekleye sıcak arkadaşlıklar en aktif biçimde hazır beklemekte.