Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS FeedCanlı Sohbet hattı ile Konuşma Pratiği

| Sohbet Hatları | Aralık 6, 2017

Bir kızla ilk buluşmada ne konuşulur? Bunları canlı sohbet hatları partnerinizle pratik yaparken kolayca öğrene bilirsin. Bu yazıda bir kaç farklı yöntem ile konuyu ele alacağız. Bir kızla konuşulacak konular nelerdir sorusunun yanıtını birazdan öğreneceksin ve bu, senin hoşlandığın kızlarla çok daha başarılı olmanı sağlayacak. Bir kızla konuşacak konu bulmak önemlidir. Çünkü eğer konu bulamazsan ya da daha da kötüsü, kızın hoşuna gitmeyecek konular bulursan bu sefer kızın senden soğumasına sebep olabilirsin. Ve kızın senden soğumasını da istemezsin, değil mi? Etrafındaki insanlara bir kızla konuşulacak konular nelerdir diye sorduğunda genelde birbirine benzeyen şeyler söylerler. Kızın nelerden hoşlandığını öğren ve o tür konuları konuş derler. Aman kızı sinirlendirecek bir şey söyleme derler. Efendi olmanı söylerler. Ve daha bir ton işe yaramayan öneri sunarlar. Örneğin; bir kızla konuşulacak konular hakkında bilmen gereken en önemli şeylerden biri sıkıcı olmaman gerektiğidir. Ne yaparsan yap ama asla sıkıcı olmamalısın.

Bunu hiçbir zaman aklından çıkarma, sıkıcılık senin en büyük düşmanındır. Bir kızla konuşurken sıkıcı olup olmadığını, kızın sana verdiği tepkilere bakarak çok kolay anlaya bilirsin. Eğer sıkıcıysan kız elini çenesine koyup seni dinler ya da öylece anlamsız bir yüz ifadesiyle sana bakar. Hareketsizleşir. Enerjisi düşer. Ve bu durum kısa bir süre sonra biter, kız buna pek dayanmaz. Sonunda da kız senin yanından ayrılmak ister ve seninle bir daha buluşmak istemez. Kızı ararsın, bir yere çağırırsın ve sana işi olduğunu söyler. Bir bahane uydurur. Eğer böyle şeyler yaşamak istemiyorsan kızlarla konuşulacak konular bulurken sıkıcı olmamalısın. Peki, kızla konuşurken konu bulmaya nereden başlayabilirsin? Bunları canlı sohbet hatları partnerinizle pratik yaparken öğreneceksiniz. Çünkü kadın partnerleriniz özel seçilmiş, eğitimli ve diksiyonu düzgün çalışanlardır. Sınırsız muhabbet anlayışı ile çalıştıklarından sabırla sana yardımcı olacaktır. Üstelik yalnızca bu değil, her konuda, istediğin kadar muhabbet ede bilirsin. Kendi kadın partnerini seçmek için sitemizdeki numaralara göz atman yeterli. canlı sohbet hatları hizmeti yedi yirmi dört açıktır.

 

 

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

Özel arkadaşlıklarla yeni bakış açıları geliştirmek istermisiniz. sohbet numaraları Sizinle özel anlar yaşamak isteyen sohbet arkadaşlaryla daha özverili ilişkiler kurarsınız.Hemen arayın ve özel dakikalar geçireceğin sohbet hatlarına bağlanın.Sohbet hatlarında istediğiniz kadar samimi cümleler kurabilirsiniz.Sohbet hatlarına sizde katılmak ve doyasıya eğlenmek istersenin hemen arayın.Yapmanız gereken resimde yer alan numarayı aramak ve bağlantı gerçekleştiği müdetçe hatın diğer ucundaki sohbet arkadaşınızla sohbetlere dalmak.Ara ve sende sıcak sohbetlere dal.Ucuz sohbet hatlarında sizleri bekleye sıcak arkadaşlıklar en aktif biçimde hazır beklemekte.